Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel:"Go incognito and let them believe..... - Verkocht

Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel:"Go incognito and let them believe..... kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel:"Go incognito and let them believe..... kopen? Bied vanaf 40!Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel:"Go incognito and let them believe..... kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Simon & Bruno
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Go incognito and let believe you are the bird, Fly!“

Afmetingen: Blad: 52,5 cm x 72,5 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 51/160
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,

Simon & Bruno

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:15-04-2015 om 19:06
Eindtijd:22-04-2015 om 19:06
Meer40
22 apr. / 11:51
€ 40