FA. (1)

Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990

Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Simone M. Dettmeijer - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Simone M. Dettmeijer (1944-2014)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage225/250
Zeefdruk van Harrie Gerritz.  Jaar: 1990. Oplage: 125/250. Afmetingen blad: H54 x b60cm. Afmetingen voorstelling: H46 x b46cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Simone Marijke Dettmeyer (Rotterdam, 1944 - aldaar, 9 augustus 2014) was een kunstenares. Zij werkte in haar geboorteplaats Rotterdam, waar zij haar opleiding volgde aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten In 1965 ontving zij de "Drempelprijs". Zij werkte onder meer samen met de kunstenaars Hans Melchior Wap (Hans Wap), Henk van Vessem en Franciscus (Frans) Hendrikus van Eijk.

Zij is de levensgezel geweest van Hans Wap. Daarna werd Frans van Eijk haar partner. Met hem maakte zij jarenlang grafiek in hun werkplaats/atelier en kunstzeefdrukkerij “Dettmeijer en Van Eijk” te Rotterdam.

Op 9 augustus 2014 is Simone Dettmeyer in Rotterdam overleden.

De voorstelling is in zeer goede staat. Rechts  bovenin en onderin de hoek, zit een kleine vouw.  Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passe-partout.

Simone M. Dettmeijer (1944-2014)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

816 verkochte items
60 cm
54 cm
Starttijd:07-06-2022 om 17:27
Eindtijd:18-06-2022 om 20:01
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd