Simone Theelen - Running Horses

Simone Theelen - Running Horses kopen? Bied vanaf 1750!
Simone Theelen - Running Horses kopen? Bied vanaf 1750!Simone Theelen - Running Horses kopen? Bied vanaf 1750!

Geplaatst door  Stroosma

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Simone Theelen (1963)
Jaartal2003
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk in zeer goede staat. Overgenomen van mijn ouders (1e eigenaars) en altijd aan de muur gehangen. Nu vanwege verhuizing geen plaats meer voor dit schilderij.

Simone Theelen (1963)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Stroosma

Lid sinds 2020
0 verkochte items
160 cm
100 cm

Starttijd:07-02-2020 om 11:48
Eindtijd:11-02-2020 om 11:13
Openingsbod€ 1750
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerierGratis