Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT

Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!
Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 47!
  • Sipke Huismans (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit 1965.  Uniek???
Ets komt uit de voormalige BKR RIJKSDIENST collectie.
Nooit gelijst geweest.
Links onder en rechtsboven zitten kleine imperfecties in het blad( zie detailfoto’s)
Afmeting blad        49,5 x 65 cm.
Afbeelding                25 x 47,5 cm.
Wat imperfecties blad links onder en rechtsboven ( detailfoto’s)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 19,50

Starttijd2-8-2023 om 21:50
Eindtijd14-8-2023 om 21:19
Openingsbod € 47
ObjectlocatieUden,  Nederland