Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT

Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!
Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!Sipke Huismans - EERBEWIJS AAN BIRGITTE BARDOT kopen? Bied vanaf 50!
  • Sipke Huismans (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit 1965.  Uniek???
Ets komt uit de voormalige BKR RIJKSDIENST collectie.
Nooit gelijst geweest.
Links onder en rechtsboven zitten kleine imperfecties in het blad( zie detailfoto’s)
Afmeting blad        49,5 x 65 cm.
Afbeelding                25 x 47,5 cm.

Wat imperfecties blad links onder en rechtsboven ( detailfoto’s)

Sluit binnenkort 2u 1m 46s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 16:24
Eindtijd:05-02-2023 om 20:59