Sipke Huismans - Zeefdruk ZONDER TITEL Handgesigneerd.

Sipke Huismans - Zeefdruk ZONDER TITEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Sipke Huismans (1938)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Leuke grote zwart/wit zeefdruk van Sipke Huismans.

afmeting blad  65 x 50 cm in zeer goede staat.

handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-01-2020 om 09:06
Eindtijd:01-02-2020 om 19:42

Ootje
1 feb. / 19:37
€ 35