Sixtus, Lithografie uit 1987, Oplage 120ex.

Sixtus, Lithografie uit 1987, Oplage 120ex. kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Isabelle Sixtus (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder sterk abstract-expressionistisch werk uit 1987 van de Parijse kunstenares Sixtus (1961).

Op Velin de Arches. Oplage slechts 120 exemplaren.

Afmeting: 56x45cm. Kunstwerk en lijst zijn in een uitzonderlijk goede staat!!

Wordt geveild INCLUSIEF de kostbare handgemaakte houten lijst.

De authenticiteit is volledig gewaarborgd door de inbrenger!

Gezien de kostbaarheid van het werk verdient ophalen de voorkeur.

Veiling loopt af op donderdagavond!!

Isabelle Sixtus (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:20-06-2015 om 14:30
Eindtijd:25-06-2015 om 21:30
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieNederland