Sjaak de Wit - Randstad

Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 25!
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 25!Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 25!
  • Sjaak de Wit (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Fraaie zeefdruk van Sjaak de Wit in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sjaak de Wit (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1027)
60 cm
50 cm
Sluit over 10d 21u 35m 05s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:26-09-2022 om 10:40
Eindtijd:10-10-2022 om 20:37