Sjaak de Wit - zonder titel

Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Sjaak de Wit (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/16

Mooi geometrisch houtdruk van Sjaak de Wit (1945). Zo goed als nieuw!
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen.
Na aankoop kunt u uw werk laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Sjaak de Wit (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1027)
56 cm
75 cm
Starttijd:28-06-2022 om 11:39
Eindtijd:11-07-2022 om 22:45
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland