FA. (10)

Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst

Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sjaak Kaashoek - Atelierinterieur | ets (1986) - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Sjaak Kaashoek (1961)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
Lijst72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageongenummerd (van 10 ex.)
Mooi bewaarde grote ets van Sjaak Kaashoek (1961).
Titel: Atelierinterieur
De compositie stelt zijn eigen atelier voor in studietijd in Kampen: kleine ruimte, bed, tafel en 2 schildersezels. Dit vroege werk is een voorbode voor zijn latere 'verstilde' werk van o.a. kerkinterieurs.
Jaar: 1986
Oplage: het werk is ongenummerd; van een ander exemplaar is een oplage van 10 stuks bekend.
Met de hand (potlood) gesigneerd, gedateerd en voorzien van titel
Het blad is met een eenvoudig passe-partout ingelijst in een originele trapeziumvormige licht metalen wissellijst. Voorzien van plexiglas met enkele (niet storende) krassen.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Bezorging:
Het is mogelijk de ets zonder lijst en passe-partout te ontvangen. De bezorgkosten zijn dan € 10,50

Over de kunstenaar:
Sjaak Kaashoek (Sliedrecht, 1961) maakt grafiek, voornamelijk etsen, maar ook droge naalden en kopergravures, en schilderijen in olie- en acrylverf. Hij laat zich inspireren door architectuur, natuur en voorwerpen en beelden uit zijn leefomgeving. Ook baseert hij zich regelmatig op literaire bronnen. In zijn werk voelt hij zich verwant met de kunst van oude meesters en ikonenschilders, waarbij het ‘tonen’ voorop staat. Hij studeerde van 1981-1986 aan de Christelijke Academie voor Beeldend Kunstonderwijs (CABK) te Kampen, op de afdeling tekenen & schilderen en volgde van 1984-1986 een opleiding MO-A Tekenen aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten. Na lange tijd in Kampen te hebben gewoond en gewerkt, vertrok hij in 2009 naar Nijmegen. Deze verandering van omgeving heeft zijn werk een sterke impuls gegeven, waardoor ook talrijke nieuwe inspiratiebronnen zijn aangeboord. Naast kerkinterieurs legt hij zich toe op het maken van stadsgezichten, landschappen en stillevens. In het schilderen van kerkinterieurs zoekt hij de verstilling, het evenwicht.
bron: www.wikipedia.nl \\ www.walkatearchief.nl/onderwerp/kaashoek-sjaak/

Dutch artist Sjaak Kaashoek (born 1961) grew up in Sliedrecht, a village in Holland. As a child he loved to draw. When he was 14 years old he discovered the renaissance masters Dürer, Leonardo and Michelangelo. In those years he made a lot of pencil drawings inspired by the great masters.
Like his great model Rembrandt van Rijn he wanted to study painting and etching, so he signed up at the academy CABK; Christelijke Academie voor Beeldend Kunstonderwijs (tr. Christian Academy for Visual Art Education) in Kampen. There he studied from 1981-1986 in the printmakers workshop and painting studio. He got lessons from Ko Oosterkerk (1928-1912), who was a well known Dutch printmaker. Oosterkerk studied in 1963 in Paris at the famous studio “Atelier 17” by Stanley William Hayter (1901-1988).
In the painting studio of this academy Kaashoek got lessons from Guido Lippens and Eli Content. Meanwhile he studied in Amsterdam at Amsterdamse Academie voor TeHaTex (at present time Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten). There he learned to teach drawings and also he graduated at this school.
Since 1996 Kaashoek is fulltime professional artist, making and selling a lot of paintings, etchings and drawings, even commissioned.
bron: www.sjaakkaashoek.com

De voorstelling verkeert in zeer goede staat; eenvoudig crèmekleurig passe-partout (licht verkleurd); in originele licht metalen wissellijst (trapezium vorm) met plexiglas waarop enkele onopvallende krasjes zitten.

Sjaak Kaashoek (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
52 cm
72 cm
34 cm
43 cm
Starttijd:03-05-2022 om 18:20
Eindtijd:13-05-2022 om 20:36
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa