Sjaak Korsten, Zeefdruk, ''Heart and Soul''

Sjaak Korsten, Zeefdruk, ''Heart and Soul'' kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
  • Sjaak Korsten (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Heart and Soul'', van de Nederlandse kunstenaar, muzikant en dichter Sjaak Korsten.

Op handgeschept Indiaas papier

Formaat 60 x 80 cm

Oplage 100

Handgesigneerd en genummerd

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:15-06-2015 om 15:44
Eindtijd:22-06-2015 om 15:49

Ruudd
22 jun. / 15:43
€ 20