Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''Take me away I''

Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''Take me away I'' kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
  • Sjaak Korsten (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Take me away I'' van de nederlandse kunstenaar, muzikant en dichter Sjaak Korsten

Op handgeschept papier

Formaat 50 x 70 cm

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplage 120

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Starttijd:28-11-2017 om 11:21
Eindtijd:05-12-2017 om 11:21
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieBeesel, Nederland