Sjef van der Voort - Zittend naaktmodel - Verkocht

Sjef van der Voort - Zittend naaktmodel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sjefvandervoort
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Sjef van der Voort (1914-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ingekleurde tekening van een zittend naaktmodel door Sjef van der Voort. Het kunstwerk is ongesigneerd gebleven, maar is afkomstig uit het familiearchief en is gegarandeerd van zijn hand.

Heeft altijd in archief gezeten

Sjef van der Voort (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
23 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-06-2020 om 13:39
Eindtijd:19-06-2020 om 21:20
Wodex52
18 jun. / 19:34
€ 25