Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst

Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekMonotype
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristieke kunst van Sjer Jacobs.
Voorstelling van liggende figuur.
Monotype uit 1997.
Ingelijst.

Sjer Jacobs (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
50 cm
70 cm
31 cm
26 cm
Starttijd:09-09-2022 om 14:46
Eindtijd:14-09-2022 om 19:58
Openingsbod € 50
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa