Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Sjer Jacobs, Olieverf op doek, "Zittende vrouw", 100x100cm, 1999.
In 1999 aangekocht, aankoopbewijs aanwezig.
Het doek is nog in zeer goede conditie en heeft geen lijst nodig.
Bij deze aanbiding is de garantieregeling van toepassing.
De zijkant van het frame met doek is door de kunstenaar van een brede zwarte bies voorzien, (foto 2).
Het schilderij is gemaakt en gesigneerd in 1999, (foto3).
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heel, Nederland |
Objectlocatie | HEEL, Nederland |
Starttijd | 18-1-2018 om 10:40 |
Eindtijd | 1-2-2018 om 10:40 |