Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets - Verkocht

Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Aan de lijn - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Sjoerd Bakker (1943)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/12
Kleurets in kleine oplage door Sjoerd Bakker
Voorstelling van een vrouw aan de lijn voor een tafel met voorwerpen in een bijzondere scene
Losbladig, beeldmaat 33x44, bladmaat 50x65
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Sjoerd Bakker /72'
Genummerd in potlood l.o.: '6/12'
Fraaie diepdruk (zie achterzijde)
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Sjoerd Bakker (1943)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
44 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 11:32
Eindtijd:25-05-2022 om 20:56
bo_b
25 mei / 14:24
€ 45