Fraai kleurenets van Sjoerd Bakker. Het werk is voorzien van signatuur en jaartal '86 in potlood. De ets is getiteld Friesland. De ets meet 49,5 x 29,5 cm, de aluminium lijst 65 x 50 cm. Het is een van de vier werken die Bakker maakte in het kader van het 100-jarig bestaan van Albert Heijn. Linksonder is een AH blindstempel te vinden. De ets zit in de originele Barth-lijst, met etiket. Lijst en ets zijn in prima conditie.
Het werk wordt aangetekend en goed verpakt verstuurd.
Zeer Goed
Geen beschadigingen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 35,00
€ 35,00
Europese Unie
€ 35,00