FA. (7)

Sjoerd Bakker - Langs de duinen

Sjoerd Bakker - Langs de duinen kopen? Bied vanaf 65!
Sjoerd Bakker - Langs de duinen kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker - Langs de duinen kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Sjoerd Bakker (1943)
Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
StijlMinimalistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie werk van Sjoerd Bakker. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen in onze schatkamer. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sjoerd Bakker (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:16-04-2022 om 12:48
Eindtijd:29-04-2022 om 21:49
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland