Sjoerd Bakker - Mensen bij rivier onder een boom, aquatint ets

Sjoerd Bakker - Mensen bij rivier onder een boom, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Sjoerd Bakker - Mensen bij rivier onder een boom, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Bakker - Mensen bij rivier onder een boom, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Sjoerd Bakker (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie aquatint ets van Sjoerd Bakker uit 1981. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 3 uit een oplage van 35 stuks.  Het werk heeft in een passe-partout gezeten want er is een héél lichte verkleuring langs de randen, maar dit is niet te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 46cm x 63cm (blad), 20cm x 43cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:30-08-2014 om 22:53
Eindtijd:07-09-2014 om 22:53

scheepms
3 sep. / 15:07
€ 40