Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Sjoerd Kuperus
Tekening/gouache vogel
lijstmaat: 22 x 30 cm
Beeldmaat: 12,50 x 22 cm
Rechtsonder gesigneerd "Sj. K."
Werk in ophangklaar.
Verzending k.k., ophalen te Heerenveen
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |
Starttijd | 16-1-2018 om 8:45 |
Eindtijd | 20-1-2018 om 19:45 |