Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel

Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 75!Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 75!Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 75!Sjoerdtje Mulder-Hak - Bosven met bomen - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Sjoerdtje Mulder-Hak (1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bladmaat ca. 40x50 cm.
Achter passepartout (licht vlekkerig) en glas.
In een aluminium lijst in goede gebruikte staat.

NB Verzending Belgie/buitenland: zonder inlijsting/de aquarel wordt gerold in een koker.

In goede gebruikte staat.

Sjoerdtje Mulder-Hak (1945)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
61 cm
51 cm
47 cm
37 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2020 om 23:39
Eindtijd:29-07-2020 om 19:30

galerietweebijdrie
27 jul. / 16:40
€ 75