"Skin of the plane" part one - Verkocht

"Skin of the plane"  part one kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

"Skin of the plane"  part one kopen? Bied vanaf 65!"Skin of the plane"  part one kopen? Bied vanaf 65!"Skin of the plane"  part one kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Leentje Linders (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets, gesigneerd, gedateerd en genummerd rechtsonder 32, eigen druk, 19 dec. 1994.

Beeldmaat 38 x 78 cm. Bladmaat 50 x 78 cm. Losbladig.

Leentje Linders is geboren te Zoeterwoude in 1942.

Leentje Linders (1942)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:23-11-2014 om 15:36
Eindtijd:30-11-2014 om 15:36
daniel83
24 nov. / 11:06
€ 65