Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Bijzonder mooi olieverf van een naakte man die uitkijkt over een bergmeer, olieverf op doek van de schilder Ferry Slebe, die tot de nieuwe haagse school behoorde. In zeer goede staat.
Starttijd | 29-12-2014 om 16:49 |
Eindtijd | 4-1-2015 om 16:49 |