Sluijters Lous, Olieverf op doek, Bloemstilleven met plooischotel en tinnen kan

Sluijters Lous, Olieverf op doek, Bloemstilleven met plooischotel en tinnen kan  kopen? Bied vanaf 1500!

Lous Sluijters

Geplaatst door  vanderKruijs

0 verkochte items
  • Lous Sluijters

Sluijters Lous, Bloemstilleven met plooischotel en tinnen kan,
Olieverf op doek, 70x77 cm, ingelijst en gesigneerd.
Eventuele verzendkosten voor rekening van koper.

Lous Sluijters

Geplaatst door  vanderKruijs

0 verkochte items

Starttijd:18-09-2014 om 00:12
Eindtijd:02-10-2014 om 00:12
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNederland