Smedestraat en Grote of Sint Bavokerk te Haarlem

Smedestraat en Grote of Sint Bavokerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Smedestraat en Grote of Sint Bavokerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 175!Smedestraat en Grote of Sint Bavokerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 175!Smedestraat en Grote of Sint Bavokerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964)

Olieverf op doek, gesigneerd J.L. Dispo 1947 rechtsonder.

Doekmaat 40 x 30 cm. Ingelijst.

Johannes Lambertus Dispo is geboren te Steenwijk op 10-03-1880 en overleden te Den Haag op 27-03-1964.

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:13-12-2014 om 10:54
Eindtijd:20-12-2014 om 10:54

HenkiePenk
18 dec. / 17:45
€ 175