Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Fraai beeldje van Sjaak Smetsers.
Techniek; Brons-zilvertin
Totale hoogte 15 cm, breedte 9,5 cm
De unica's van Smetsers liggen in de hogere prijsklasse, voor de liefhebber een mooie kans om dit beeldje, een typisch Smetsers-werk en gemaakt in oplage voor een mooie prijs te bemachtigen!
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 19-2-2014 om 18:23 |
Eindtijd | 24-2-2014 om 18:23 |