S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972

S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 38,00

S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!S.Middleton (1928-) litho "Mendelssohn Concerto1 opus75" 18/75 1972 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Sam Middleton (1927-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van de Amerikaans/Hollandse kunstenaar Sam Middleton (geboren in 1928). Litho op papier  gesigneerd rechtsonder Middleton '72 en oplage 18/75. Het werk verkeert in zeer goede conditie en is exclusief ingelijst. Totale afmetingen ca. 65 x 85 cm. Het papier meet ca. 65cm x 50cm.

Growing up in Harlem during the sunset of the Harlem Renaissance brought a zeal to Mr. Middleton’s influences and quest to blossom as an artist. He also experienced the evolution of American Abstract Expressionism in New York. He joined the Merchant Marine as an under aged enlistee, and later lived in Mexico, Spain and Sweden. He chose ex-patriot status in the late fifties leaving behind the challenges of racial tension to liberate his perspective. He eventually settled in the Netherlands in the early 1960s due not only to the free atmosphere and space . . . but the enthralling blue skies.

Dit item is verkocht voor 38,00

Starttijd:28-11-2014 om 15:49
Eindtijd:12-12-2014 om 15:49

Biedingen (8):

Braamberg
8 dec. / 00:04
€ 38
aadholland
8 dec. / 00:04
€ 33
Braamberg
8 dec. / 00:04
€ 33
aadholland
7 dec. / 15:28
€ 28
Braamberg
7 dec. / 15:28
€ 23
Braamberg
29 nov. / 21:30
€ 17
aadholland
29 nov. / 21:30
€ 15
aadholland
28 nov. / 21:54
€ 1