FA. (31)

Sol LeWitt - Unieke (!) zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst

Sol LeWitt - Unieke (!) zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Sol LeWitt - Unieke (!) zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Sol LeWitt - Unieke (!) zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Sol LeWitt - Unieke (!) zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44014 verkochte items
Alle items van deze verkoper (445)
  • Sol LeWitt (1928-2007)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame zeefdruk uit de bekende serie  'Five Geometric Figures in Five Colors' van Sol LeWitt. In de hoek rechtsonder gesigneerd. Deze zeefdruk is niet genummerd.

Er werden 32 "sets" gemaakt met elk 25 prints. Binnen elk van die sets van 25 werden alle vijf kleuren gebruikt en werden alle vijf vormen gebruikt, volgens de titel van het stuk. Alle 32 "sets" waren hetzelfde, aangezien elke set van 25 alle vijf vormen in alle vijf kleuren had (25 combinaties). Deze "sets" van 25 waren echter niet bedoeld om bij elkaar te worden gehouden, maar werden door de kunstenaar en de uitgever opgesplitst in bijna alle unieke groepen van vijf, waardoor er in totaal 160 unieke sets van vijf waren. 150 sets zijn 'multi-colored' (met sommige sets die meer dan één vorm in dezelfde kleur hebben). Geen van deze sets is genummerd, omdat iedere set uniek is. Deze zeefdruk komt uit één van deze sets.

Uitgegeven door Bébert (Pablo en Pandora van Dyck), Rotterdam.

Dit item valt onder de margeregeling

Enkele stofjes achter het glas.

Sol LeWitt (1928-2007)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44014 verkochte items
61 cm
61 cm
24.5 cm
24.5 cm
Sluit over 8d 23u 10m 54s
Huidig bod€ 570
Volgend minimum bod: € 590
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:27-06-2022 om 11:46
Eindtijd:11-07-2022 om 19:04
Biedingen (20)
Morris14
gisteren / 22:41
€ 570
FVZ039
gisteren / 22:41
€ 550
Morris14
29 jun. / 19:39
€ 530
FVZ039
29 jun. / 19:39
€ 510
Morris14
28 jun. / 11:07
€ 250
Mengelpijl
28 jun. / 11:07
€ 230
Morris14
28 jun. / 11:07
€ 150
Mengelpijl
28 jun. / 11:07
€ 140
Morris14
27 jun. / 21:39
€ 110
Alfredskull
27 jun. / 21:39
€ 100
Morris14
27 jun. / 21:39
€ 40
Alfredskull
27 jun. / 21:39
€ 35
Morris14
27 jun. / 21:39
€ 30
Alfredskull
27 jun. / 21:39
€ 25
Morris14
27 jun. / 21:39
€ 20
Alfredskull
27 jun. / 21:39
€ 15
Morris14
27 jun. / 21:38
€ 10
Alfredskull
27 jun. / 21:38
€ 5
Morris14
27 jun. / 15:33
€ 3
nelleke1958
27 jun. / 12:59
€ 1