Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst - Verkocht

Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Sol LeWitt - Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
  • Sol LeWitt (1928-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageP.P.

Zeefdruk uit de serie 'Five Geometric Figures in Five Colors'. In de hoek rechtsonder gesigneerd en genummerd (P.P.).

Er werden 32 "sets" gemaakt met elk 25 prints. Binnen elk van die sets van 25 werden alle vijf kleuren gebruikt en werden alle vijf vormen gebruikt, volgens de titel van het stuk. Alle 32 "sets" waren hetzelfde, aangezien elke set van 25 alle vijf vormen in alle vijf kleuren had (25 combinaties). Deze "sets" van 25 waren echter niet bedoeld om bij elkaar te worden gehouden, maar werden door de kunstenaar en de uitgever opgesplitst in bijna alle unieke groepen van vijf, waardoor er in totaal 160 unieke sets van vijf waren.

Uitgegeven door Bébert (Pablo en Pandora van Dyck), Rotterdam.

Catalogue Raisonné #: 1986.06

Sol LeWitt (1928-2007)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
53 cm
53 cm
24.5 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 17:48
Eindtijd:30-08-2020 om 09:26
ArtAtelier
30 aug. / 09:01
€ 450