FA. (8)

Sonia Delaunay - Euterpe

Sonia Delaunay - Euterpe kopen? Bied vanaf 50!
Sonia Delaunay - Euterpe kopen? Bied vanaf 50!Sonia Delaunay - Euterpe kopen? Bied vanaf 50!Sonia Delaunay - Euterpe kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Sonia Delaunay (1885-1979)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 7 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1979
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Sonia Delaunay (1885-1979)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
21 cm
28 cm
Starttijd:05-06-2022 om 18:21
Eindtijd:19-06-2022 om 10:15
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingWereldwijd