Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Voor een derde bied ik aan dit schilderij met voorstelling van flanerende dames aan het strand, gesigneerd Sorella (l.o).
Het zou om Theresa Ansingh kunnen gaan.
Olieverf op paneel, (ongveer) 31 bij 23 cm.
Gevat in klassieke lijst.
Starttijd | 7-11-2016 om 17:25 |
Eindtijd | 14-11-2016 om 20:30 |