Spaanse Huizen in Landschap

Geplaatst door  milo2010

5 verkochte items
  • Jan Rijlaarsdam (1911-2007)
Jan Rijlaarsdam
Olieverf op doek
Formaat 100 cm bij 60 cm
Rechtsonder gesigneerd.
provenance  : particuliere collectie San Fransisco

Starttijd:11-06-2011 om 14:28
Eindtijd:21-06-2011 om 14:28
Openingsbod€ 3800
ObjectlocatieNederland