SPENCER - REGATTA, Lithografie, handgesigneerd en genummerd, oplage 390 - Verkocht

SPENCER - REGATTA, Lithografie, handgesigneerd en genummerd, oplage 390 kopen? Bied vanaf 1!
  • Louis Spencer
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Spencer - Regatta

Mooie dynamisch nautische voorstelling

Formaat: 76,0 x 56.0 cm, voorstelling: 60 x 40 cm
Prachtige kleuren lithografie op zwaar art papier
In uitstekende staat, nog nooit ingelijst geweest.
Per hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Limited edition van 390.

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden met track&trace nummer.

Louis Spencer

Geplaatst door  Phylos
FA. (1 )

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:26-11-2015 om 23:34
Eindtijd:10-12-2015 om 20:34
Biedingen (3)
EldertWalter
29 nov. / 10:50
€ 5
JoostWillem
29 nov. / 10:29
€ 3
danser
27 nov. / 10:39
€ 1