Staand vrouwelijk naakt - pen en potlood - Irene Joffroy 1965

Staand vrouwelijk naakt - pen en potlood - Irene Joffroy 1965  kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 45,00

Staand vrouwelijk naakt - pen en potlood - Irene Joffroy 1965  kopen? Bied vanaf 35!Staand vrouwelijk naakt - pen en potlood - Irene Joffroy 1965  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Irene Joffroy (1923-2011)
TypeTekening / Aquarel

Irene Joffroy: Staand vrouwelijk naakt. Pen en potlood op papier, blad uit schetsboek. Rechtsonder met potlood gedateerd: dec. '65. Uit de nalatenschap van de kunstenares. Info achter op label. Afm. blad: 32 x 39,5 cm. Verzending NL 10,- euro, Belgie 15,- euro.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:24-09-2014 om 09:08
Eindtijd:29-09-2014 om 09:08

Biedingen (4):

Olier005
29 sep. / 09:03
€ 45
Vink69
29 sep. / 09:03
€ 40
Olier005
29 sep. / 09:03
€ 40
Vink69
28 sep. / 19:21
€ 35