Stadsgezicht van Theo Wiegman

Stadsgezicht van Theo Wiegman kopen? Bied vanaf 25!
Stadsgezicht van Theo Wiegman kopen? Bied vanaf 25!Stadsgezicht van Theo Wiegman kopen? Bied vanaf 25!

Theo Wiegman

Geplaatst door  Ans1

0 verkochte items
  • Theo Wiegman
TypeTekening / Aquarel

Stadgezicht origineel gesigneerd. Mijn schoonvader heeft eind jaren zeventig/begintachtig persoonlijk les van hem gehad. Dit schilderij heeft hij van Theo Wiegman kado gehad.

Theo Wiegman

Geplaatst door  Ans1

0 verkochte items

Starttijd:29-03-2016 om 10:12
Eindtijd:05-04-2016 om 10:12
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland