Stanco Skiczuk - Kleurenzeefdruk ZO BINNEN__ ZO BUITEN Handgesigneerd - Verkocht

Stanco Skiczuk - Kleurenzeefdruk ZO BINNEN__ ZO BUITEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
  • Stanco Skiczuk (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Stanco Skiczuk
Afmeting blad  80x58 cm  in perfecte staat
Handgesigneerd en genummerd oplage 75ex

Stanco Skiczuk (1943)

SloveensSloveensNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2028 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
58 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:14-09-2018 om 21:10
Eindtijd:21-09-2018 om 21:13
cdcoacht
21 sep. / 20:03
€ 55