Stanislaw Lewkowicz - Litho, naar l'Enfant et les Sortileges, no. 1 - Verkocht

Stanislaw Lewkowicz - Litho, naar l'Enfant et les Sortileges, no. 1 kopen? Bied vanaf 20!
Stanislaw Lewkowicz - Litho, naar l'Enfant et les Sortileges, no. 1 kopen? Bied vanaf 20!Stanislaw Lewkowicz - Litho, naar l'Enfant et les Sortileges, no. 1 kopen? Bied vanaf 20!Stanislaw Lewkowicz - Litho, naar l'Enfant et les Sortileges, no. 1 kopen? Bied vanaf 20!
  • Stanislaw Lewkowicz (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/9

Bevestigd op blad. Afmetingen beeld: 63 cm x 48 cm

Administratieve code:

QQAA

licht verkleurd

Stanislaw Lewkowicz (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
55 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:06-07-2018 om 11:48
Eindtijd:15-07-2018 om 10:01
jpmr5503
12 jul. / 23:49
€ 20