STANLEY KING - Sunny Day

STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!

STANLEY KING - Sunny Day

Verkoopprijs: € 1,00

STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!STANLEY KING - Sunny Day kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  bram86

4 verkochte items
  • Stanley King
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Stanley King
Titel: Sunny Day
Formaat: 38 x 58 cm
Oplage; 581 / 950
Jaar: 2003
Conditie: goed
Techniek: litho op stevig papier
Handgesigneerd

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:16-05-2015 om 22:52
Eindtijd:22-05-2015 om 22:52

mjong692
22 mei / 15:17
€ 1