Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd

Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
  • Stefanie Schneider (1968)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2015
TechniekDigitale Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Stefanie Schneider

Proof before Printing ( 2015 ) XXL
" Running  "

afmetingen papier 106 x 90 cm

afmetingen image 90 x 82 cm

1999

signed by artist
analog hand-print, printed by the artist

What exactly is a proof before printing?
The proofs are part of the printing process. They are usually the few last color trials before printing the edition. They are usually not perfectly color corrected yet. Sometimes a proof might be close in color but we still have to re-print to bring everything together. Proofs are by definition imperfect and part of the natural evolution of a print.

Stefanie Schneider is an internationally known artist that takes analog photographs and makes experimental movies with them.Schneider has made album covers for the Red Hot Chili Peppers 2006 Desecration Smile single and Cyndi Lauper's 2008 Bring Ya to the Brink album cover. Schneider produced all the artwork in the 2005 film Stay directed by Marc Forster for the character played by Ryan Gosling. The end credits were also done with expired Polaroid film.

Solo Exhibitions (Selection)

2014Instantdreams, De Re Gallery, Los Angeles, USA
Stefanie Schneider, c.art-Galerie Bregenz, Austria2013The girl behind the white picket fence, Galerie Catherine et André Hug, Paris, France2012Stranger than Paradise, Christian Hohmann Fine Art, Palm Desert, USA
Stefanie Schneider, Gallery at Cliff Lede Vineyards, Napa Valley, USA2011California Dreaming, ROLLO Contemporary, London, UK2010Stefanie Schneider, Galerie Walter Keller, Zurich, Switzerland
Instant Dreams, Frank Picture Gallery, Santa Monica, USA200929 Palms, CA, Moravian

ConditieConditieZeer GoedVerzendingAfhalenUitsluitend verzenden/bezorgen, afhalen is niet mogelijkVerzendenPakketpostPrijsTot 2 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Stefanie Schneider (1968)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  bone
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
90 cm
80 cm
Starttijd25-4-2022 om 11:09
Eindtijd2-5-2022 om 19:18
Openingsbod € 450
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland