Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor

Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!
Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Stephane Delapree (1956)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij van de Franse kunstenaar Stephane Delapree. Deze kunstenaar werkt en woont op dit moment in Cambodja waar hij het dagelijks leven schildert. Leuk vrolijk schilderij voor bijvoorbeeld een kinderkamer.  Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

I.v. m. de grootte en kwetsbaarheid van het werk, kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Het werk kan ook worden  bezorgd met een koerier.

Stéphane Delaprée (geboren 26 oktober 1956 in Parijs , Frankrijk ) is een Franse kunstenaar die in Cambodja woont en staat bekend om zijn "Happy Painting", naïeve schilderijen die humor , poëzie en realisme combineren .

Tekenfilms Tussen 1970 en 1980 begon Stef zijn artistieke carrière als tekenfilmillustrator. Hij werkte voornamelijk in Quebec, waar hij het tijdschrift Bambou in Quebec City oprichtte . Hij werkte ook voor België 's Kuifje magazine en voor Fripounet tijdschrift gevestigd in Frankrijk. Hedendaagse schilderkunst In 1992, terwijl hij in Costa Rica woonde , bereid om het medium kunst te veranderen, stapte Stef over naar schilderen . Zijn felgekleurde doeken verbeelden onderwerpen in de natuur, met pure ronde motieven. Al snel vond hij een heel persoonlijke stijl en creëerde hij wat hij zijn eigen schilderbeweging noemt, de Happy Painting, een artistiek concept gebaseerd op eenvoud , zeer sterke kleuren en “ joie de vivre ”. In 1994 verhuisde Stef naar Cambodja waar hij werk maakte voor UNICEF , het Ontwikkelingsprogramma van de Verenigde Naties en het Wereldvoedselprogramma . De onderwerpen die op zijn schilderijen worden afgebeeld, zijn geëvolueerd om het dagelijkse leven in Cambodja te verbeelden. Zijn persoonlijke, zeer positieve visie op het land, net uit de burgeroorlog , kende onmiddellijk commercieel succes. Stef is niet gehecht aan en krijgt geen steun van enige overheid , vereniging of artistieke groep. In 1997, tijdens de crisis in Cambodja, was Stef een van de weinige buitenlanders die nog in de toekomst van het land geloofden en daar bleven. De Happy Painting-beweging beïnvloedde een aantal Cambodjaanse kunstenaars. In een persoonlijke brief bedankte Norodom Sihanouk , koning van Cambodja, Stef voor zijn waardevolle bijdrage aan de hedendaagse kunst in Cambodja. In 2008 maakte Stef een muurschildering van 15 meter voor de nieuwe internationale luchthaven in Sihanoukville . In 2008 vertegenwoordigde hij Cambodja op de tweede tentoonstelling van hedendaagse kunst in Maleisië . Stef's creaties bevinden zich momenteel in galerijen in Cambodja, Maleisië, Singapore en India . Later, ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van Thai Airways International, kreeg Stephane Delapree de opdracht om een ​​muurschildering van 3 meter lang te maken voor het hoofdkantoor van TAI 'Cambodja. In 2009 organiseerde het Ahuja Museum for Arts, Calcutta, India, een solotentoonstelling met Stephane Delapree's Happy Painting. Voor het 60-jarig jubileum van het Pasteur Instituut in Cambodja kreeg Stef de opdracht om een ​​groot doek te maken voor de lobby van het Pasteur Instituut in Phnom Penh. In 2013 kreeg Stef de opdracht van de graaf de Vanssay om drie enorme religieuze doeken te maken om de kapel van zijn 14e-eeuwse Castel, le château de la Barre, Loiret, Frankrijk te verlichten. In 2014 zou Stef zijn winkel in Phnom Penh sluiten vanwege piraterij, maar bleef na het sluiten van een deal met de Foreign Correspondent Club tot april 2016. In 2014 maakte hij zijn debuut in New York City . Een van 's werelds grootste producenten van Beaujolais nouveau-wijnen, de Fransman Georges Duboeuf, gaf Stef een persoonlijk labelontwerp voor de 59e verjaardag van de beroemde Beaujolais Nouveau-wijn van Georges Duboeuf. In 2016 kreeg de kunstenaar 5 enorme religieuze schilderijen in opdracht van de Spaanse bisschop. Stephane Delapree vertegenwoordigde tweemaal Cambodja, 2014 en 2016, in het Art Naif Festiwal Katowice, Polen Stéphane Delaprée - https://nl.abcdef.wiki/wiki/St%C3%A9phane_Delapr%C3%A9e

In zeer goede staat

Stephane Delapree (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
100 cm
70 cm
Sluit over 5d 20u 25m 25s
Openingsbod€ 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 15:45
Eindtijd:02-08-2021 om 19:36