Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise”

Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!
Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!
  • Stephen Gilbert (1910-2007)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelden aangeboden, uniek en origineel werk (aquarel en oost Indisch inkt) van de in Schotland geboren CoBrA kunstenaar Stephen Gilbert. In 1948 trok Stephen Gilbert de aandacht van Asger Jorn die hem ertoe bracht aan te sluiten bij de CoBrA beweging.

Zo neemt hij deel aan de eerste editie van het tijdschrift van de groep en is betrokken bij de twee grote tentoonstellingen: het Bregnerød-congres inaugustus 1949, en de tentoonstelling in het Stedelijk Museum.

Uiteraard gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Het is mogelijk om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Stephen Gilbert (1910-2007)

Engels EngelsFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Dabra_art
FA. (6)

Lid sinds 2020
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
41 cm
29 cm
Starttijd:24-01-2023 om 19:18
Eindtijd:02-02-2023 om 22:11
Openingsbod € 1275
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingWereldwijd