Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 91 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Werk in de zeer herkenbare stijl van Stephan Kaye. Verkeerd in goede tot zeer goede staat, houten lijst heeft wat kleine beschadigingen aan de bovenzijde. Foto's maken deel uit van de beschrijving. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huizen, Nederland |
Objectlocatie | Huizen, Nederland |
Starttijd | 1-6-2022 om 20:52 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 20:57 |