Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India

Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!
Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!Steve McCurry - Rabari tribal elder, Rajastan, India kopen? Bied vanaf 90!
  • Steve McCurry (1950)
TypeFotografie
Jaartal2010
TechniekDigitale Print
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Steve Mc Curry is een Magnum fotograaf die over de hele wereld werkt (gekend van het Afgaanse meisje).
Rabari zijn een nomadische stam in het noord-westen van India. Dit portret is een typisch voorbeeld van zijn stijl.

Steve McCurry (1950)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ruimop51

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
15 cm
15 cm
Sluit over 5d 7u 22m 43s
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieETTERBEEK,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 21:59
Eindtijd:06-02-2023 om 19:24