stilleven H.Leij olieverf op doek

stilleven H.Leij olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

stilleven H.Leij olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!stilleven H.Leij olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!stilleven H.Leij olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Leuk stilleven dat in goede staat is.

Olieverf op doek met maat 20x30.

Netjes ingelijst en r.o gesigneerd.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:16-01-2015 om 20:18
Eindtijd:23-01-2015 om 20:23

Biedingen (3):

Kunstje
23 jan. / 20:16
€ 5
Locpilot
23 jan. / 20:10
€ 3
Kunstje
23 jan. / 19:44
€ 1