Stilleven met aardappelen, litho, 1930

Stilleven met aardappelen, litho, 1930 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  hneef

Lid sinds 2017
3 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho, in lijst, 82 x 62, 1930, 11 van 30

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:30-10-2017 om 10:19
Eindtijd:06-11-2017 om 10:19

MLQ
5 nov. / 23:35
€ 90