Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy

Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!Straatscene - olieverf op karton - Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Irene Joffroy (1923-2011)

Fraai uitgebeelde straatscene van Irene Joffroy (Maastricht 1923-2011): olieverf op karton. Afm. blad: 30 x 40 cm. Niet gesigneerd, niet gedateerd. Geschatte datum rond 1970. Uit nalatenschap. Zoals vaker bij Irene Joffroy bezit ook dit intrigerende kunstwerk goed opgeborgen psychologische aanwijzingen. Verzending NL 10,- Belgie 15,-

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:28-07-2015 om 09:36
Eindtijd:02-08-2015 om 09:36