Strandtafereel - Verkocht

Strandtafereel kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Strandtafereel kopen? Bied vanaf 100!Strandtafereel kopen? Bied vanaf 100!Strandtafereel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Susan de Waardt (1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenzeefdruk met meer dan 20 drukgangen van Susan de Waardt-Ruiter.

Gezellige voorstelling van twee zonnebadende vollere dames achter een windscherm op het strand. Gesigneerd. Nr. 61 van 75 exemplaren. Afmeting 30 x 50 cm. In goede conditie. Niet ingelijst.

Susan de Waardt (1969)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:08-01-2015 om 16:24
Eindtijd:18-01-2015 om 16:24
jacco6
18 jan. / 11:29
€ 100