Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 - Verkocht

Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!
Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!Strehla VEB - schenkkan - handgemaakt - model S of 9 003 kopen? Bied vanaf 1!
  • Strehla VEB (1828-1989)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 13 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie schenkkan met jaren 50 - 60 versiering, Met grove structuur is rand van bloemen gemaakt en daarbinnen met hoogglans glazuur ingekleurd.

In goede staat

Strehla VEB (1828-1989)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

454 verkochte items
13 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:22-02-2019 om 23:21
Eindtijd:27-02-2019 om 21:01
Biedingen (5)
Paul23
27 feb. / 20:51
€ 15
Boncoure
27 feb. / 20:51
€ 10
Paul23
27 feb. / 20:50
€ 5
Boncoure
27 feb. / 20:49
€ 3
Paul23
27 feb. / 19:41
€ 1