"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica.

"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!"Stripes no. 5" John Foppen-olieverf/ Canvas- Gesigneerd- Authentiek- Unica. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

173 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • John Foppen (1945)

LAATSTE KANS------   IN PRIJS VERLAAGD !!!!!!!!!

Titel: Stripes no. 5- De kunstenaar heeft hier een mooie balans gevonden in de kleuren, om op die manier een totaal, compleet en mooi geheel te maken.

Techniek: Olieverf op canvas, dik opgebracht.

Gelijst: in een creatieve, door de kunstenaar  aangepaste baklijst.

Gesigneerd R.o.

Conditie en authenticiteit  gegarandeerd.

Afm. Totaal: 72 x 52 cm..............Afm. werk: 60 x 40 cm.

Bieden v.a. 150,- euro

Verzending: K.K. Nederland/ België  20,- euro, zelf afhalen kan natuurlijk ook.

No delivery out off Europe.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:28-06-2015 om 21:47
Eindtijd:06-07-2015 om 21:47

Cocotirza50
28 jun. / 21:55
€ 150