FA. (1)

Styn Vanbrabant - "Turval", kleurenets

Styn Vanbrabant - "Turval", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!
Styn Vanbrabant - "Turval", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Styn Vanbrabant - "Turval", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Styn Vanbrabant - "Turval", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
  • Styn Vanbrabant (1985)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage260
Styn Vanbrabant heeft deze kleurenets gedrukt van een afwijkend formaat etsplaat (zie de moet van de etsplaat). Papierformaat 29.5 x 19.5 cm. Dit is druk 51 van de 260.

Styn Vanbrabant (1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
14.5 cm
20.5 cm
Starttijd:07-05-2019 om 14:22
Eindtijd:19-05-2019 om 21:29
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingWereldwijd