'Sur le chemin' (en Provence) Litho.

'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!
'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!'Sur le chemin' (en Provence) Litho. kopen? Bied vanaf 50!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige sfeervolle litho van Roger Muhl (Strasbourgh 1929, Mougins 2008). Muhl werkte voornamelijk in Zuid-Frankrijk en heeft o.a. geexposeerd in Parijs, Londen, Milaan, Keulen, Tokyo en New York.

De litho is gedrukt op een stevig kwaliteits-papier en verkeert in oberispelijke staat (zie foto's), hand gesigneert en genummerd

Papierformaat : 76-56 cm.

Beeldformaat  : 70-53 cm.

Gedrukt door het gerenommeerde Mourlot te Parijs, met relief logo.

De litho kan opgehaalt of verzonden worden(10,- Nederland  -   20,- Europa)

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Visualarts

12 verkochte items
Starttijd:05-03-2015 om 09:26
Eindtijd:15-03-2015 om 09:26
Openingsbod € 50
Objectlocatie Nederland